• +371 67520855
 • [email protected]
 • Miera iela 64, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013
 • Ziņas

  Tehniskās jaunrades diena

  17. aprīli musu skola notika SIA Aspired piedavāta Tehniskās jaunrades diena.

  Ciemini no Ventspīls organizēja trīs darbnīcas. Vēja ģeneratoru darbnīcā darbojas 8.-9. klases skolēni, kuri varēja izprast un apgūt dažādu lietu un jomu darbības pamatprincipus. Darbnīca iepazistināja ar fizikas novirzienu, zaļā enerģija. Skolēni  izgatavoja  savus unikālus vēja ģeneratora spārnus un varēja izmēģināt tos īsta vēja apstākļos. Darbnīca ļava noskaidrot, kāda nozīme ir vējam elektroenerģijas saražošanā un kā dažādas spārnu formas ietekmē sasniegto rezultātu.

  Otra darbnīca „Domino efekts” parstavēja sociālo zinātņu novirzienu, komandas darbu. Šajā radošā darbnīca apspēlē Rūba Goldberga mašīnas principu– kaut ko pavisam vienkāršu izdarīt pēc iespējas sarežģītāk, izmantojot spēku un inerci.Šī darbnīca spēja patiesi aizraut 10.-12. klašu skolēenus, kopīgi strādājot pie „sarežģītās mašīnas” radīšanas.

  Darbnīca „Spīdīgais mošķītis” bija piedavāta 5.-7. klases skoleniem. Ķīmijas darbnīcā dalībniekiem būs iespēja izgatavot savu«Spīdīgo mošķīti». Tās ietvaros dalībniekiem būs iespēja uzzināt par agregātstāvokļa maiņu un vielu īpašībām. Pēc aktivitātes izgatavoto «mošķīti» varēja ņemt līdzi!

  Iesaistoša, aktīva līdzdarbošanas ļava skolēniem eksperementēt, iejusties pētnieka lomā un nesa lielu gandarījumu.

  [row]
  [col size=”1/3″ ]


  [/col]
  [col size=”1/3″ ]


  [/col]
  [col size=”1/3″ ]


  [/col]
  [/row]