• +371 67520855
  • info@revs.lv
  • Miera iela 64, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013
  • Stundu saraksts

    STUNDU SARAKSTS 2018./2019. mācību gada I semestrim

    Pirmdiena


    1 8.30-9.10 Mazākumtautības valoda (krievu valoda) 312
    2 9.20-10.00 Mājturība un teh. / Vizuālā māksla 18/306
    3 10.10-10.50 Mājturība un teh. / Vizuālā māksla 18/306
    4 11.00-11.40 Sociālās zinības 314
    5 12.10-12.50 Angļu valoda 217
    6 13.15-13.55 Ivrita valoda 20
    7 14.05-14.45 Ivrita valoda 20
    8 14.50-15.30

    Otrdiena


    1 8.30-9.10 Latviešu valoda un lit. 12
    2 9.20-10.00 Mazākumtautības valoda (krievu valoda) 110
    3 10.10-10.50 Matemātika 219
    4 11.00-11.40 Matemātika 219
    5 12.10-12.50 Mūzika 18
    6 13.15-13.55 Angļu valoda 217
    7 14.05-14.45
    8 14.50-15.30

    Trešdiena


    1 8.30-9.10 Ebreju t.vēsture 312
    2 9.20-10.00 Sports 204
    3 10.10-10.50 Matemātika 308
    4 11.00-11.40 Ivrita valoda 312
    5 12.10-12.50 Dabaszinības 20
    6 13.15-13.55 Literatūra 312
    7 14.05-14.45
    8 14.50-15.30

    Ceturdiena


    1 8.30-9.10 Latviešu valoda un lit. 12
    2 9.20-10.00 Latviešu valoda un lit. 12
    3 10.10-10.50 Literatūra 307
    4 11.00-11.40 Angļu valoda 217
    5 12.10-12.50 Informātika 215/306
    6 13.15-13.55 Matemātika 219
    7 14.05-14.45
    8 14.50-15.30

    Piekdiena


    1 8.30-9.10 Klases stunda 20
    2 9.20-10.00 Sociālās zinības 20
    3 10.10-10.50 Matemātika 307
    4 11.00-11.40 Dabaszinības 314
    5 12.00-12.40 Latviešu valoda un lit. 217
    13.00-13.30 ŠABATS
    6 13.35-14.15
    7 14.05-14.45
    8 15.02-15.45

    Pirmdiena


    1 8.30-9.10 Latviešu valoda un lit. 12
    2 9.20-10.00 Sociālās zinības 20
    3 10.10-10.50 Mazākumtautības valoda (krievu valoda) 110
    4 11.00-11.40 Mājturība un teh. / Vizuālā māksla 18/306
    5 12.10-12.50 Mājturība un teh. / Vizuālā māksla 18/306
    6 13.15-13.55 Angļu valoda 217
    7 14.05-14.45 Ivrita valoda 216
    8 14.50-15.30

    Otrdiena


    1 8.30-9.10 Angļu valoda 217
    2 9.20-10.00 Angļu valoda 217
    3 10.10-10.50 Informātika 215/306
    4 11.00-11.40 Mazākumtautības valoda (krievu valoda) 110
    5 12.10-12.50 Matemātika 219
    6 13.15-13.55 Ivrita valoda 216
    7 14.05-14.45
    8 14.50-15.30

    Trešdiena


    1 8.30-9.10 Literatūra 307
    2 9.20-10.00 Dabaszinības 314
    3 10.10-10.50 Sports 204
    4 11.00-11.40 Matemātika 308
    5 12.10-12.50 Ebreju t.vēsture 312
    6 13.15-13.55 Latviešu valoda un lit. 12
    7 14.05-14.45
    8 14.50-15.30

    Ceturdiena


    1 8.30-9.10 Sociālās zinības 18
    2 9.20-10.00 Literatūra 307
    3 10.10-10.50 Latviešu valoda un lit. 18
    4 11.00-11.40 Matemātika 219
    5 12.10-12.50 Matemātika 219
    6 13.15-13.55
    7 14.05-14.45
    8 14.50-15.30

    Piekdiena


    1 8.30-9.10 Latviešu valoda un lit. 12
    2 9.20-10.00 Mūzika 18
    3 10.10-10.50 Dabaszinības 314
    4 11.00-11.40 Matemātika 219
    5 12.00-12.40 Ivrita valoda 216
    13.00-13.30 ŠABATS
    6 13.35-14.15 Klases stunda 20
    7 14.05-14.45
    8 15.02-15.45

    Pirmdiena


    1 8.30-9.10 Sociālās zinības 18
    2 9.20-10.00 Angļu valoda 217
    3 10.10-10.50 Matemātika 219
    4 11.00-11.40 Ivrita valoda 20
    5 12.10-12.50 Ivrita valoda 20
    6 13.15-13.55 Latviešu valoda un lit. 12
    7 14.05-14.45 Ebreju t.tradīcijas 312
    8 14.50-15.30

     

    Otrdiena


    1 8.30-9.10 Mājturība un teh. / Vizuālā māksla 20/306
    2 9.20-10.00 Mājturība un teh. / Vizuālā māksla 20/306
    3 10.10-10.50 Sociālās zinības 208
    4 11.00-11.40 Informātika 215
    5 12.10-12.50 Matemātika 215
    6 13.15-13.55 Mūzika 18
    7 14.05-14.45
    8 14.50-15.30

     

    Trešdiena


    1 8.30-9.10 Dabaszinības 314
    2 9.20-10.00 Angļu valoda 217
    3 10.10-10.50 Ebreju t.vēsture 312
    4 11.00-11.40 Mazākumtautības valoda (krievu valoda) 307
    5 12.10-12.50 Literatūra 307
    6 13.15-13.55 Latvijas vēsture 308
    7 14.05-14.45 Latviešu valoda un lit. 12
    8 14.50-15.30 Ivrita valoda 312

     

    Ceturdiena


    1 8.30-9.10 Pasaules vēsture 308
    2 9.20-10.00 Dabaszinības 314
    3 10.10-10.50 Matemātika 312
    4 11.00-11.40 Matemātika 312
    5 12.10-12.50 Mazākumtautības valoda (krievu valoda) 307
    6 13.15-13.55 Latviešu valoda un lit. 12
    7 14.05-14.45 Latviešu valoda un lit. 12
    8 14.50-15.30

     

    Piekdiena


    1 8.30-9.10 Klases stunda 217
    2 9.20-10.00 Sports 204
    3 10.10-10.50 Matemātika 20
    4 11.00-11.40 Angļu valoda 217
    5 12.00-12.40 Literatūra 307
    13.00-13.30 ŠABATS
    6 13.35-14.15 Latviešu valoda un lit. 12
    7 14.05-14.45
    8 15.02-15.45

     

    Pirmdiena


    1 8.30-9.10 Sociālās zinības 18
    2 9.20-10.00 Angļu valoda 217
    3 10.10-10.50 Matemātika 219
    4 11.00-11.40 Ivrita valoda 20
    5 12.10-12.50 Ivrita valoda 20
    6 13.15-13.55 Latviešu valoda un lit. 12
    7 14.05-14.45 Ebreju t.tradīcijas 312
    8 14.50-15.30

     

    Otrdiena


    1 8.30-9.10 Mājturība un teh. / Vizuālā māksla 20/306
    2 9.20-10.00 Mājturība un teh. / Vizuālā māksla 20/306
    3 10.10-10.50 Sociālās zinības 208
    4 11.00-11.40 Informātika 215
    5 12.10-12.50 Matemātika 215
    6 13.15-13.55 Mūzika 18
    7 14.05-14.45
    8 14.50-15.30

     

    Trešdiena


    1 8.30-9.10 Dabaszinības 314
    2 9.20-10.00 Angļu valoda 217
    3 10.10-10.50 Ebreju t.vēsture 312
    4 11.00-11.40 Mazākumtautības valoda (krievu valoda) 307
    5 12.10-12.50 Literatūra 307
    6 13.15-13.55 Latvijas vēsture 308
    7 14.05-14.45 Latviešu valoda un lit. 12
    8 14.50-15.30 Ivrita valoda 312

     

    Ceturdiena


    1 8.30-9.10 Pasaules vēsture 308
    2 9.20-10.00 Dabaszinības 314
    3 10.10-10.50 Matemātika 312
    4 11.00-11.40 Matemātika 312
    5 12.10-12.50 Mazākumtautības valoda (krievu valoda) 307
    6 13.15-13.55 Latviešu valoda un lit. 12
    7 14.05-14.45 Latviešu valoda un lit. 12
    8 14.50-15.30

     

    Piekdiena


    1 8.30-9.10 Klases stunda 217
    2 9.20-10.00 Sports 204
    3 10.10-10.50 Matemātika 20
    4 11.00-11.40 Angļu valoda 217
    5 12.00-12.40 Literatūra 307
    13.00-13.30 ŠABATS
    6 13.35-14.15 Latviešu valoda un lit. 12
    7 14.05-14.45
    8 15.02-15.45

     

    Pirmdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Latviešu val. un lit. 310.
    2. 09:20 – 10:00 Mazākumtautības val. (krievu) 307.
    3. 10:10 – 10:50 Ivrita val. 20.
    4. 11:00 – 11:40 Ivrita val. 20.
    5. 12:10 – 12:50 Matemātika 309.
    6. 13:15 – 13:55 Sports 204.
    7. 14:05 – 14:45 Informātika (1) 215.
    8. 14:05 – 14:45

    Otrdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Angļu val. 311.
    2. 09:20 – 10:00 Literatūra 215.
    3. 10:10 – 10:50 Sociālās zinības 308.
    4. 11:00 – 11:40 Matemātika 309.
    5. 12:10 – 12:50 Latviešu val. un lit. 219.
    6. 13:15 – 13:55 Bioloģija  219.
    7. 14:05 – 14:45  Ivrita val. (i) 20.
    8. 14:05 – 14:45

    Trešdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Latvijas vēsture 308.
    2. 09:20 – 10:00 Ģeogrāfija 308.
    3. 10:10 – 10:50 Latviešu val. un lit. 219.
    4. 11:00 – 11:40 Majturība un teh. 306/20.
    5. 12:10 – 12:50 Matemātika 309.
    6. 13:15 – 13:55 Literatūra 307.
    7. 14:05 – 14:45 Informātika (2) 215.
    8. 14:05 – 14:45

    Ceturdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Pasaules vēsture 308.
    2. 09:20 – 10:00 Angļu val. 311.
    3. 10:10 – 10:50 Latviešu val. un lit. 219.
    4. 11:00 – 11:40 Matemātika 309.
    5. 12:10 – 12:50 Mūzika 18.
    6. 13:15 – 13:55 Vizuālas māksla 20.
    7. 14:05 – 14:45 Ebreju tautas vēsture 312.
    8. 14:05 – 14:45

    Piekdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Mazākumtautības val. (krievu) 18.
    2. 09:20 – 10:00 Angļu val. 311.
    3. 10:10 – 10:50 Matemātika 309.
    4. 11:00 – 11:40 Latviešu val. un lit. 310.
    5. 12:10 – 12:50 Bioloģija 217.
    13:00 – 13:30 ŠABATS
    6. 13:35 – 14:15 Ģeogrāfija 308.
    7. 14:05 – 14:45 Klases stunda 309.
    8. 15:02 – 15:45

    Pirmdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 ivrita val. 20./306.
    2. 09:20 – 10:00 Ģeogrāfija 308.
    3. 10:10 – 10:50 Ģeogrāfija 308.
    4. 11:00 – 11:40 Matemātika 309.
    5. 12:10 – 12:50 Latviešu val. un lit. 310.
    6. 13:15 – 13:55 Bioloģija 219.
    7. 14:05 – 14:45 Literatūra 307.
    8. 14:05 – 14:45 Literatūra 307.

    Otrdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Ivrita val.(i) 20.
    2. 09:20 – 10:00 Ivrita val. 20.
    3. 10:10 – 10:50  Matemātika 309.
    4. 11:00 – 11:40 Angļu val 311.
    5. 12:10 – 12:50 Latvijas vēsture 308.
    6. 13:15 – 13:55 Latviešu val. un lit.  310.
    7. 14:05 – 14:45 Sports 204.
    8. 14:05 – 14:45

    Trešdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Bioloģija 314.
    2. 09:20 – 10:00 Informātika 215.
    3. 10:10 – 10:50 Matemātika 309.
    4. 11:00 – 11:40 Mazākumtautības val. (krievu) 307.
    5. 12:10 – 12:50 Angļu val. 311.
    6. 13:15 – 13:55 Latviešu val. un lit. 310.
    7. 14:05 – 14:45 Majturības un teh. 306./18.
    8. 14:05 – 14:45

    Ceturdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Matemātika 309.
    2. 09:20 – 10:00 Ģeogrāfija 308.
    3. 10:10 – 10:50 Ebreju tautas vēsture 312.
    4. 11:00 – 11:40 Mūzika 18.
    5. 12:10 – 12:50 Latviešu val. un lit. 310.
    6. 13:15 – 13:55 Klases stunda 309.
    7. 14:05 – 14:45
    8. 14:05 – 14:45

    Piekdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Angļu val. 311.
    2. 09:20 – 10:00 Latviešu val. un lit. 310.
    3. 10:10 – 10:50 Mazākumtautības val. (krievu) 310.
    4. 11:00 – 11:40 Matemātika 309.
    5. 12:10 – 12:50 Pasaules vēsture 308.
    13:00 – 13:30 ŠABATS
    6. 13:35 – 14:15 Vizuālas māksla 18.
    7. 14:05 – 14:45
    8. 15:02 – 15:45

    Pirmdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Matemātika (i) 309.
    2. 09:20 – 10:00 Fizika 219.
    3. 10:10 – 10:50 Ķīmija 314.
    4. 11:00 – 11:40 Ķīmija 314.
    5. 12:10 – 12:50 Ivrita val. 20.
    6. 13:15 – 13:55 Angļu val. 311.
    7. 14:05 – 14:45 Latvijas vēsture 308
    8. 14:05 – 14:45 Latviešu val. un lit. 310

    Otrdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10
    2. 09:20 – 10:00 Mazākumtautības val. (krievu) 307.
    3. 10:10 – 10:50 Mazākumtautības val. (krievu) 307.
    4. 11:00 – 11:40 Bioloģija 219.
    5. 12:10 – 12:50 Matemātika 309.
    6. 13:15 – 13:55 Sports 204.
    7. 14:05 – 14:45 Latviešu val. un lit. 311.
    8. 14:05 – 14:45

    Trešdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Vizuālas mākslas 20.
    2. 09:20 – 10:00 Majtūriba un teh. 306./20.
    3. 10:10 – 10:50 Angļu val. 311.
    4. 11:00 – 11:40 Fizika 219.
    5. 12:10 – 12:50 Bioloģija 314.
    6. 13:15 – 13:55 Matemātika 309.
    7. 14:05 – 14:45 Latviešu val. un lit. 310.
    8. 14:05 – 14:45 Pasaules vēsture 308.

    Ceturdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Ivrita val (i) 209.
    2. 09:20 – 10:00 Ivrita val. 209.
    3. 10:10 – 10:50 Matemātika 309.
    4. 11:00 – 11:40 Ģeogrāfija 308.
    5. 12:10 – 12:50 Ģeogrāfija 308.
    6. 13:15 – 13:55 Ebreju tautas vēsture 312.
    7. 14:05 – 14:45 Latviešu val. un lit. 310.
    8. 14:05 – 14:45 Mūzika 18.

    Piekdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Literatūra 307.
    2. 09:20 – 10:00 Literatūra 307.
    3. 10:10 – 10:50 Angļu val. 311.
    4. 11:00 – 11:40 Sociālās zinības 308.
    5. 12:10 – 12:50 Latviešu val. un lit. 310.
     13:00 – 13:30 ŠABATS
    6. 13:35 – 14:15 Matemātika 309.
    7. 14:05 – 14:45 Klases stunda 307.
    8. 15:02 – 15:45

    Pirmdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Latvijas vēsture 308
    2. 09:20 – 10:00 Bioloģija 314
    3. 10:10 – 10:50 Matemātika 309
    4. 11:00 – 11:40 Mazākumtautības val. (krievu) 307
    5. 12:10 – 12:50 Fizika 219
    6. 13:15 – 13:55 Latviešu val. un lit. 310
    7. 14:05 – 14:45 Latviešu val. un lit. 310
    8. 14:50 – 15:30

    Otrdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Matemātika (i) 309
    2. 09:20 – 10:00 Sports 204
    3. 10:10 – 10:50 Ķīmija 314
    4. 11:00 – 11:40 Ķīmija 314
    5. 12:10 – 12:50 Ivrita val. 20
    6. 13:15 – 13:55 Ivrita val. 20
    7. 14:05 – 14:45 Vizuāla māksla 18
    8. 14:50 – 15:30 Latviešu val. un lit. 310

    Trešdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Literatūra 307
    2. 09:20 – 10:00 Fizika 219
    3. 10:10 – 10:50  Mazākumtautības val. (krievu) 307
    4. 11:00 – 11:40 Pasaules vēsture 308
    5. 12:10 – 12:50 Latviešu val. un lit. 312
    6. 13:15 – 13:55 Angļu val. 311
    7. 14:05 – 14:45 Matemātika 309
    8. 14:50 – 15:30

    Ceturdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Mazākumtautības val. (krievu) 307
    2. 09:20 – 10:00 Majturības un teh. 20/306
    3. 10:10 – 10:50 Mūzika 18
    4. 11:00 – 11:40 Ebreju tautas vēsture 312
    5. 12:10 – 12:50 Matemātika 309
    6. 13:15 – 13:55 Angļu val. 311
    7. 14:05 – 14:45 Ivrita val (i) 219
    8. 14:50 – 15:30 Sociālās zinības 308

    Piekdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Bioloģija 314
    2. 09:20 – 10:00 Ģeogrāfija 308
    3. 10:10 – 10:50 Ģeogrāfija 308
    4. 11:00 – 11:40 Angļu val. 311
    5. 12:10 – 12:50 Matemātika 309
     13:00 – 13:30 ŠABATS
    6. 13:35 – 14:15 Latviešu val. un lit. 310
    7. 14:05 – 14:45 Klases stunda 310
    8. 15:05 – 15:45

    Pirmdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Latviešu val (i) 312
    2. 09:20 – 10:00 Latviešu val. un lit. 312
    3. 10:10 – 10:50 Angļu val. 312
    4. 11:00 – 11:40 Angļu val. 209
    5. 12:10 – 12:50 Mazākumtautības val. (krievu) 307
    6. 13:15 – 13:55 Matemātika 309
    7. 14:05 – 14:45 Fizika 219
    8. 14:50 – 15:30 Sports 204

    Otrdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Latviešu val. un lit. 310
    2. 09:20 – 10:00 Bioloģija 219
    3. 10:10 – 10:50 Ivrita val 20
    4. 11:00 – 11:40 Ivrita val 20
    5. 12:10 – 12:50 Literatūra 307
    6. 13:15 – 13:55 Matemātika 309
    7. 14:05 – 14:45 Sociālās zinības 308
    8. 14:50 – 15:30 Pasaules vēsture 308

    Trešdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Matemātika(i) 309
    2. 09:20 – 10:00 Matemātika 309
    3. 10:10 – 10:50 Majturība un teh. 306/18
    4. 11:00 – 11:40 Latviešu val. un lit. 310
    5. 12:10 – 12:50 Latviešu val. un lit. 310
    6. 13:15 – 13:55 Vizuālas māksla 20
    7. 14:05 – 14:45 Latvijas vēsture 308
    8. 14:50 – 15:30 Ebreju tautas vēsture 312

    Ceturdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10
    2. 09:20 – 10:00 Angļu val 217
    3. 10:10 – 10:50 Geogrāfija 308
    4. 11:00 – 11:40 Ķīmija 314
    5. 12:10 – 12:50 Ķīmija 314
    6. 13:15 – 13:55 Ģeogrāfija 308
    7. 14:05 – 14:45 Mūzika  18
    8. 14:05 – 14:45 Ivrita val.(i) 219

    Piekdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1. 08:30 – 09:10 Fizika 219
    2. 09:20 – 10:00 Matemātika 309
    3. 10:10 – 10:50 Literatūra 307
    4. 11:00 – 11:40 Bioloģija 217
    5. 12:10 – 12:50 Mazākumtautības val. (krievu) 307
     13:00 – 13:30 ŠABATS
    6. 13:35 – 14:15 Ebreju tautas tradīcijas 312
    7. 14:05 – 14:45 Klases stunda 312
    8. 15:05 – 15:45

    Pirmdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Matemātika 217
    2 9.20-10.00 Matemātika 217
    3 10.10-10.50 Latviešu val. 310
    4 11.00-11.40 Latv. un pas.vēsture 308
    5 12.10-12.50 Angļu val. 209
    6 13.15-13.55 Angļu val. 307
    7 14.05-14.45 Mazākumtautību val. un lit. (krievu) 311
    8 14.50-15.30 Ivrita val. (i) 20

    Otrdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Angļu val.(i) 217
    2 9.20-10.00 Latviešu val. 310
    3 10.10-10.50 Latviešu val. 310
    4 11.00-11.40 Latv. un pas.vēsture 308
    5 12.10-12.50 Ķīmija 314
    6 13.15-13.55 Ķīmija 314
    7 14.05-14.45 Informātika 215
    8 14.50-15.30 Bioloģija 219

    Trešdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Fizika 219
    2 9.20-10.00 Ebreju tautas vēsture 312
    3 10.10-10.50 Matemātika 217
    4 11.00-11.40 Matemātika 217
    5 12.10-12.50 Ģeogrāfija 308
    6 13.15-13.55 Informātika 215
    7 14.05-14.45 Mazākumtautību val. un lit. (krievu) 311
    8 14.50-15.30 Sports 204

    Ceturdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Latviešu val. 310
    2 9.20-10.00 Latviešu val. 310
    3 10.10-10.50 Angļu val. 217
    4 11.00-11.40 Angļu val 217
    5 12.10-12.50 Ivrita val. 217
    6 13.15-13.55 Ivrita val. 219
    7 14.05-14.45 Vizuālas mākslas 20
    8 14.50-15.30 Jūdaisma pamati 312

    Piekdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Psiholoģija 20
    2 9.20-10.00 Matemātika 217
    3 10.10-10.50 Bioloģija 314
    4 11.00-11.40 Fizika 219
    5 12.00-12.40 Fizika 219
    13.00-13.30 ŠABATS
    6 13.35-14.15 Mazākumtautību val. un lit. (krievu) 311
    7 14.20-15:00 Klases stunda 215
    8 15.02-15.45

    Pirmdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Ekonomika 311
    2 9.20-10.00 Angļu val. 208
    3 10.10-10.50 Matemātika 217
    4 11.00-11.40 Matemātika 217
    5 12.10-12.50 Latviešu val. 314
    6 13.15-13.55 Ivrita val. 20
    7 14.05-14.45 Ivrita val. 20
    8 14.50-15.30 Ģeogrāfija 308

    Otrdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Bioloģija 219
    2 9.20-10.00 Ģeogrāfija 308
    3 10.10-10.50 Sports 204
    4 11.00-11.40 Angļu val. 217
    5 12.10-12.50 Angļu val. 217
    6 13.15-13.55 Latv. un pas.vēsture 308
    7 14.05-14.45 Latviešu val. 310
    8 14.50-15.30 Ivrita val.(i) 20

    Trešdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Matemātika(i) 217
    2 9.20-10.00 Matemātika 217
    3 10.10-10.50 Latviešu val. 310
    4 11.00-11.40 Ebr.t.vēsture 312
    5 12.10-12.50 Vizuālas māksla 20
    6 13.15-13.55 Latv. un pas.vēsture 308
    7 14.05-14.45 Mazākumtautību val. un lit. (krievu) 307
    8 14.50-15.30 Fizika 219

    Ceturdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Angļu val. 217
    2 9.20-10.00 Mazākumtautību val. un lit. (krievu) 311
    3 10.10-10.50 Latviešu val. 310
    4 11.00-11.40 Latviešu val. 310
    5 12.10-12.50 Informātika 215
    6 13.15-13.55 Ķīmija 314
    7 14.05-14.45 Ķīmija 314
    8 14.50-15.30

    Piekdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Jūdaisma pamati 312
    2 9.20-10.00 Bioloģīja 314
    3 10.10-10.50 Matemātika 217
    4 11.00-11.40 Programmēšanas pamati 215
    5 12.00-12.40 Mazākumtautību val. un lit. (krievu) 314
    13.00-13.30 ŠABATS
    6 13.35-14.15 Fizika 219
    7 14.20-15:00 Fizika 219
    8 15.02-15.45 Klases stunda 219

    Pirmdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Mazākumtautību val. un lit. (krievu) 307
    2 9.20-10.00 Ivrita val. (i) 20
    3 10.10-10.50 Fizika 219
    4 11.00-11.40 Ebreju tautas vēsture 312
    5 12.10-12.50 Matemātika 217
    6 13.15-13.55 Matemātika 217
    7 14.05-14.45 Angļu val 217
    8 14.50-15.30 Angļu val.(i) 217

    Otrdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Ekonomika 314
    2 9.20-10.00 Angļu val.(i) 217
    3 10.10-10.50 Anngļu val. 217
    4 11.00-11.40 Latviešu val. 310
    5 12.10-12.50 Latviešu val. 310
    6 13.15-13.55 Programmēšanas pamati 215
    7 14.05-14.45 Ķīmija 314
    8 14.50-15.30 Ķīmija 314

    Trešdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 Latviešu val. 310
    2 9.20-10.00 latviešu val. 310
    3 10.10-10.50 Vēsture 308
    4 11.00-11.40 Sports 204
    5 12.10-12.50 Matemātika 217
    6 13.15-13.55 Matemātika 217
    7 14.05-14.45 Fizika 219
    8 14.50-15.30 Mazākumtautību val. un lit. (krievu) 307

    Ceturdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10
    2 9.20-10.00 Jūdaisma pamati 312
    3 10.10-10.50 Ivrita val. 209
    4 11.00-11.40 Ivrita val. 215/104
    5 12.10-12.50 Mazākumtautību val. un lit. (krievu) 307
    6 13.15-13.55 Latviešu val. 310
    7 14.05-14.45 Latv. un pas.vēsture 308
    8 14.50-15.30 Angļu val. 217

    Piekdiena


    Stunda Laiks Priekšmets Kab.
    1 8.30-9.10 matemātika(i) 217
    2 9.20-10.00 Ekonomika 20
    3 10.10-10.50 Klases stunda 20
    4 11.00-11.40 Politika un tiesibas 20
    5 12.00-12.40 Programmēšanas pamati 215
    13.00-13.30 ŠABATS
    6 13.35-14.15 Bioloģija 217
    7 14.20-15:00 Bioloģija 217
    8 15.02-15.45