• +371 67520855
 • [email protected]
 • Miera iela 64, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013
 • Ziņas

  Mūsu skolā pirmo reizi notika „Grāmatu nedēļa”

  No 20.līdz 24.oktobrim mūsu skolā pirmo reizi notika „Grāmatu nedēļa”. Gatavošanās šai nedēļai sākās jau mācību gada sākuma. Tika ieplānoti vairāki pasākumi un visi arī veiksmīgi norisinājās. Darbs pie grāmatas tika uzsākts jau mācību gada sākumā, kad tika organizētas tikšanās gan ar redaktoru, gan arī ar rakstnieku. Bērni izzināja to, kā tiek noformēta un rakstīta grāmata.

  20.oktobrī atklājām izstādi „Mana grāmata”, kurā katrs skolēns no 2. – 4.klasei izstādīja savu grāmatu. Viss izdevās brīnišķīgi! Kādas tik grāmatas mēs redzējām?! Bija pasakas un stāsti par dzīvniekiem, piedzīvojumu stāsti, grāmatas par rudeni…

  20.oktobri norisinājās arī kārtējais daiļrunāšanas konkurss, kurā uzvarēja 1.a klases skolēns Artjoms Pimberis, 2.klases skolnieks Noels Bazalijs, 4.b klases skolniece Inga Štubrina. 2.vietu ieguva 1.b klases skolniece – Aleksandra Černova, 2.klases skolniece Darja Siņagovska, 3.klases skolnieks Gļebs Rokins, un 4.a klases skolniece Darja Šašimova.3 vieta – Artemijs Ševtsovs 1.b klase, Alexander Fedotov 3.klase, Evgenya Epshtein 4.a klase, Marks Ernests Podojņiks 4.b klase.

  „Grāmatu nedēļas” laikā, bērni apmeklēja skolas bibliotēku, iestudēja dažādu pasaku fragmentus, kurus izrādīja nedēļas noslēguma pasākumā 24.oktobrī. Tajā arī mēs visi noklausījāmies daiļrunātāju konkursa uzvarētājus, minējām „Dzīvās viktorīnas” jautājumu atbildes, atbildējām uz muzikālajiem jautājumiem un darījām vēl daudz ko interesantu, bet galvenais – satraucošais apbalvošanas brīdis! Daudzi skolēni saņēma diplomus par savām brīnumainajām grāmatām, bet 7 laimīgie ieguva kausus par neparastākajām un interesantākajam grāmatām. Nedēļa izdevās piesātināta un ļoti interesanta.

  [row]
  [col size=”1/3″ ]


  [/col]
  [col size=”1/3″ ]


  [/col]
  [col size=”1/3″ ]


  [/col]
  [/row]