• +371 67520855
  • info@revs.lv
  • Miera iela 64, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013
  • Konsultācijas

    Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola

    INDIVIDUĀLĀ DARBA AR IZGLĪTOJAMAJIEM GRAFIKS.
    SKOLOTAJS PRIEKŠMETS

    DARBA LAIKS

    KAB.

    Vita Opmane Latviešu valoda  7:30-8:13 111.
    Diāna Trauberga Latviešu valoda  7:50 – 8:25 12.
    Nataļja Žarkova  Ivrita valoda  7:45-8:30  116.
    Tatjana Ziguļa Mazakumtautību val. un liter. 14:05-15:00  107.
     Dina Rozenšaina Matemātika, Mazakumtautību
    val. un liter.
     14.05-15.16 116.
     Olga Petrova  Ivrita valoda  14:45-15:35 216.
     Anna Čerņakova- Neomarka Mūzika  14.50-15.20 20.
     Jeļena Vinčugova Matemātika 14:50-15:50  309.
    Svetlana Sokolova  Matemātika, fizika 14:55-15:30  219.
    Diāna Estere Fridlendere Latviešu valoda un literatūra 15.30 – 16.00  310.
    Nataļja Jeršova Mazākumtautību valoda un lite.  15:40 – 16:40 307.
    Anastasija Ribzāmene  Angļu valoda. 16.00. – 17.00.  209.
    SKOLOTAJS PRIEKŠMETS

    DARBA LAIKS

    KAB.

    Diāna Traubergs Latviešu valoda un literatūra 7:40-8:25  12.
    Viktorija Kazanovska Angļu valoda 7:45 – 8:25 217.
    Regīna Perska Anglu valoda,literatūra 7.50-8.30 311.
    Larisa Kolesnikova Mazakumtautību val. un liter. 8:00-8:25 307.
    Olga Urtāne sociālas zinības mājt. un teh. 12.50- 13.01. 104.
    Jeļena Judelsone Matemātika 13.15-14.04 115.
    Olga Dubovska Mazakumtautību valoda un lite. 14.00.-14.31. 110.
    Ludmila Fridmane Ivrita valoda 14.00-14.47 216.
    Diāna Trauberga Latviešu valoda un literatūra 14:00-15:00 12.
    Jeļena Vinčugova Matemātika 14:50-15:50. 309.
    Maksims Judickis Bioloģija 15:30-16:15 219.
    Tatjana Protasova Vēsture 15.50-16.50 308.
    SKOLOTAJS PRIEKŠMETS

    DARBA LAIKS

    KAB.

    Vita Opmane Matemātika 7:30-8:13 111.
     Zoja Zujeva  latviešu valoda un literatūra  8.00-8.30  310.
    Larisa Polozova Mazakumtautību val. un liter.  13:15-13:46.  208.
     Stefans Altuhovs  Informātika un mājturība  13:15-13:56  306.
     Kristīna Sergejeva  Matemātika un Informātika  14:45 – 15:30  215.
     Jeļena Kozmina  Matemātika  15:00-16:21 217.
     Svetlana Sokolova  Matemtika, fizika  15:35-16:16 219.
     Estere Andrejeva  Ebreju t.vēsture un tradīcijas  15.35-16.28 312.
    Baiba Sergejeva Ekonomika, psiholoģija 15.40-15.48.58 23.
    SKOLOTAJS PRIEKŠMETS

    DARBA LAIKS

    KAB.

    Viktorija Kazanovska Angļu valoda 7.45- 8.25 217.
    Nataļja Žarkova Ivrita valoda 7:45 – 8:30 209.
    Jeļena Vinčugova Matemātika 7:50-8:12. 309.
    Elana Gibriha Sociālās zinibas (5., 6.) 14:00-14:26 13.
    Olga Dubovska Matemātika 14.00.-14.32. 110.
    Regīna Perska Angļu valoda,literatūra 14.05-14.50 311.
    Olga Bergere ķīmija 14.50-15.36 314.
    Ludmila Starodubova Vizuāla māksla 14:50-15.37 20.
    Zoja Zujeva Latviešu valoda un literatūra 14.50-16.20 310.
    Jeļena Baziļeviča Matemātika,
    Mazakumtautību val. un liter.
    15:00 -15:45 108.
    Nataļja Jeršova Mazakumtautību val. un
    liter.
    15:00-16:00 307.
    Alīna Sīkstule-Talarova Politika un tiesības 15:30-15:45 305.
    Viktorija Kazanovska Angļu valoda  15:30-15:49 217.
    Edīte Butkeviča-Donskiha Mūzika 15:30-15:50  18.
     Larisa Kolesnikova  Mazakumtautību val. un litr.  15:35-16:00 307.
    Tatjana Protasova ģeogrāfija 15.40-16.40 308.
    SKOLOTAJS PRIEKŠMETS

    DARBA LAIKS

    KAB.

    Regīna Perska Angļu valoda,literatūra 7.50-8.30 311.
    Anastasija Ribzāmene Angļu valoda 14.15. – 15.00. 209.
    Maksims Judickis Bioloģija un dabaszinības 15:40-16:25 219.