• +371 67520855
 • info@revs.lv
 • Miera iela 64, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013
 • Ziņas

  Karjeras nedēļa 2015

  Š. Dubnova Rīgas Ebreju vidusskolas
  Karjeras nedēļas 2015 nozīmīgākie pasākumi

  Mūsu skolas komandas konkursā “Zini!Ne mini!”
  startē ar labiem rezultātiem
  Karjeras nedēļas ietvaros no 5. oktobra līdz 8. oktobrim Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldi un Rīgas vispārizglītojošo skolu karjeras konsultantu apvienību organizēja informatīvās dienas un konkursu „Zini! Ne mini!”, kurā aicināja piedalīties Rīgas vispārizglītojošo skolu 10. – 12. klašu audzēkņu izveidotās komandas.
  Arī mūsu skolas 10.-11.klašu skolēnu komanda – Sergejs Sakins, Vadims Sakins, Laura Marija Cebotariova, Daniela Kameņecka, Kristina Korsunska, Noahs Cafrirs Levins kapteiņa Ervīna Samsonova vadībā 5.oktobrī Rīgas Teikas vidusskolā aizstāvēja skolas godu sīvā konkurencē, piedaloties konkursā “Zini! Ne mini!”. LBAS organizētajam konkursam „Zini! Ne mini!” kopumā pieteikušās 35 komandas no 34 Rīgas vidusskolām, un 5.oktobra spēlē piedalījās 9 Vidzemes priekšpilsētas vispārizglītojošo skolu aktīvākās un spēcīgākās komandas. Mūsu komanda ieguva godpilno sesto vietu un tika apbalvota ar atzinības rakstu, atpalikot no trešās vietas ieguvēja tikai par 5 punktiem.
  Konkursa laikā skolēniem gan individuāli, gan komandā bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem par darba tiesībām un darba drošību, arodbiedrību lomu darba vietā, parādot prasmes, erudīciju un spēju operatīvi pieņemt lēmumu, jāprezentē sagatavotais radošais mājas darbs par izvēlētajiem Darba likuma pantiem, kā arī jāveic komandas uzdevums, atbildot uz ekspertu sagatavotajiem piņķerīgajiem jautājumiem un uzdevumiem.
  Karjeras nedēļas atklāšanas pasākums Rīgas Teikas vidusskolā
  Karjeras nedēļas atklāšanas pasākums norisinājās 7. oktobrī Vidzemes priekšpilsētas karjeras centrā – Rīgas Teikas vidusskolā, kurā piedalījās arī skolas 7.-9. klases pārstāvji: Pjavčenko Davids, Elizabeta Ana Cebotariova, Marks Bekermeisters, Gabriels Futļiks, Gabriels Borjagins un Gabriela Kameņecka kopā ar skolotāju Inesi Ruļuku. Pasākuma laikā bija iespēja piedalīties radošajās meistardarbnīcās, kuras vadīja savas jomas speciālisti, stāstot un prezentējot savu profesiju vai profesionālo jomu. Mūsu skolas darbnīcu vadīja skolotāja Gaļina Gļinka. Paldies par ieguldīto darbu, sagatavojot meistarklasi!
  Īpašs pārsteigums bija Karaliskā improvizācijas teātra aktieru uzstāšanās, kurā tika iesaistīta arī auditorija, stāstot par dažādām profesijām. Par aktīvu dalību pasākumā skolas pārstāvji saņēma pateicības rakstu.
  Karjeras pēcpusdiena “Profesiju sīrups” Teikas vidusskolā
  Rīgas Teikas vidusskolā 14. oktobrī notika Karjeras pēcpusdiena ar mērķi rosināt jauniešu interesi par aktuālajām profesijām (pēc skolēnu aptaujas rezultātiem), kā arī veicināt skolēnu patstāvību informācijas izzināšanā un pasniegšanā par šo profesiju izglītības iegūšanas ceļiem, karjeras iespējām un pieprasījumu darba tirgū. Arī mūsu skolas komanda, ko pārstāvēja 9. klases skolēni Davids Pjavčenko, Elizabeta Ana Cebotariova, Jana Čuhnova, Anastasija Miskova, Aleksandra Ustinova un Ksenija Maksimova piedalījās karjeras pēcpusdienā Rīgas Teikas vidusskolā, pasākuma laikā praktiski iepazīstoties ar 10 profesijām, to pārstāvjiem– ekspertiem – Latvijā pazīstamiem un populāriem cilvēkiem, uzzināja viņu veiksmes stāstus un izpildīja ekspertu sagatavotos uzdevumus un aktivitātes. Mūsu skolas komandas eksperts bija viena no Latvijas labākajām fizioterapeitēm – Klaudija Hēla, kura vērtēja komandas ieguldīto darbu, prezentējot ārsta profesiju. Klaudija Hēla izteica atzinīgus vārdus par komandas pieeju mājasdarba izpildē, iesaistot arī auditoriju.
  Mūsu skolas absolventi – pasaulē un Latvijā atzīti profesionāļi!
  12. oktobrī skolas Svinību zālē notika 10.-12. klases tikšanās ar mūsu skolas absolventi – žurnālisti Olgu Dragiļevu, kura savu profesionālo karjeru ir saistījusi ar pētniecisko žurnālistiku. Olga Draģiļeva vidusskolēniem pastāstīja par žunālistiku un šīs profesijas “ēnas” pusēm, studiju iespējām un savu motivāciju profesijas izvēlē. Tikšanās laikā žurnāliste atbildēja uz jautājumiem.
  Paldies par atbalstu, organizējot tikšanos, skolas direktores p.i. Karīnai Brikmanei!
  14. oktobrī 3.-7. klases skolēniem bija iespēja satikties ar Pasaules vicečempionu, desmitkārtēju Latvijas čempionu pauerliftingā Artemu Agadzhanjanu. Artems arī ir mūsu skolas absolvents, kura ģimenē jau vairākās paaudzēs (vectēvs un tēvs) nodarbojas profesionāli ar sportu. Atmosfēra, kas valdīja zālē tikšanās laikā, bija skolēnus iedvesmojoša un sportiski motivējoša, jo Artems saistoši un azartiski stāstīja par savu sportista karjeru, sasniegumiem un motivāciju, demonstrēja video un fotogrāfijas no čempionātiem un treniņiem, ļāva skolēniem apskatīt savas medaļas un kausus. Skolēni uzdeva daudzus jautājumus par sportista treniņiem, karjeru un veselīgu dzīvesveidu, saņemot no Artema izsmeļošas atbildes, kā arī kopā ar sportistu varēja trenēties pauerliftingā, ceļot stieni guļus pozīcijā.
  Paldies par atbalstu un līdzdalību tikšanās organizēšanā sporta skolotājam Vilnim Strazdiņam!

  Veiksmīgi noslēgusies “Karjeras nedēļa 2015”!
  Rīgas vispārizglītojošo skolu “Karjeras nedēļas 2015” pasākumi noslēdzās 16. oktobrī. Mūsu skolas noslēguma pasākums norisinājās skolas Šabata ietvaros Svinību zālē, apbalvojot ar Pateicības rakstiem 1.-12. klašu kolektīvus un klašu audzinātājus par dalību “Karjeras nedēļas” pasākumos!
  Suminām aktīvākos!
  1.a klase un klases audzinātāja Larisa Polozova
  1.b klase un klases audzinātāja Nataļja Jeršova
  2.a klase un klases audzinātāja Alla Piļķe
  2.b klase un klases audzinātāja Tatjana Ziguļa
  3. klase un klases audzinātāja Gaļina Gļinka
  4. klase un klases audzinātāja Nona Blata
  5. klase un klases audzinātāja Tatjana Molčanova
  6. klase un klases audzinātāja Karīna Brikmane
  7. klase un klases audzinātāja Kristina Sergejeva
  8. klase un klases audzinātāja Kristina Sergejeva
  9. klase un klases audzinātāja Elana Gibriha
  10. klase un klases audzinātāja Elana Gibriha
  11. klase un klases audzinātāja Anastasija Ribzāmene
  12. klase un klases audzinātāja Estere Andrejeva
  16. oktobrī “Lido” atpūtas centrā Krasta ielā pulcējās un tika sumināti arī aktīvākie Rīgas skolu karjeras konsultanti. Mūsu skolas karjeras konsultante Inese Ruļuka saņēma ielūgumu piedalīties šajā noslēguma pasākumā. Uzņēmuma “Lido” pārstāvji stāstīja par uzņēmuma vēsturi, darba organizāciju un darbinieku profesionālās izaugsmes iespējām un motivāciju. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja piedalījās arī “Lido” Uztura skolas radošajās aktivitātēs un nobaudīt pašu sagatavotu veselīgo maltīti!
  Paldies vecākiem par atbalstu un dalību, un skolēniem un klašu audzinātājiem par līdzdarbošanos un klašu pasākumu organizēšanu skolas “Karjeras nedēļas 2015” pasākumos!
  Vislielākais PALDIES skolotājai Inesei Ruļukai par Karjeras nedēļas pasākumu noorganizēšanu!!!

  Šeit Foto