• +371 67520855
 • info@revs.lv
 • Miera iela 64, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013
 • Ziņas

  Dzimtās valodas dienas

  Dzimtās valodas dienas aizritējušas ar veikmīgu piedalīšanos, sasniedzot augstus rezultātus, krievu valodas kā dzimtās valodas olimpiādē un konkursā.
  21.februārī sākumskolas skolēni piedalījās krievu valodas atklātajā konkursā, mērojoties valodas zināšanās ar skolēniem no citām Rīgas skolām.
  28. februārī pamatskolas un vidusskolas skolēni startēja Rīgas pilsētas atklātajā krievu valodas kā dzimtās valodas un literatūras 30. olimpiādē, kas bija veltīta izcilam 20.gadsimta Latvijas krievu rakstniekam Jurijam Tiņanovam.
  Apsveicam krievu (dzimtās) valodas konkursa dalībniekus!
  Izsakām pateicību mūsu skolas 4.A klases skolniecei Ameli Naturinai par veiksmīgo piedalīšanos atklātajā krievu kā dzimtās valodas konkursā 4. klasēm, kuru š.g. 21.februārī rīkoja Rīgas 40.vidusskola, un apsveicam ar iegūto Atzinības rakstu.
  Apsveicam ar iegūto Atzinību un izsakām pateicību arī skolotājai Jeļenai Judelsonei par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu konkursam.
  Apsveicam Rīgas pilsētas krievu (dzimtās) valodas un literatūras 30.olimpiādes dalībniekus!
  Izsakām pateicību mūsu skolas 10.-12.klašu skolniecēm par veiksmīgo piedalīšanos atklātajā krievu kā dzimtās valodas un literatūras 30. olimpiādē, kuru š.g. 28.februārī rīkoja Latvijas Krievu valodas un literatūras pasniedzēju asociācija (LKVLPA) un apsveicam ar iegūto:
  I vietu:
  Danielu Kameņecku (10.kl.)
  Atzinības rakstu :
  Regīnu Furmanovu (11.kl.)
  Diānu Judelsoni (12.kl)
  Izsakām pateicību arī skolotājai Allai Jaziņinai par veiksmīgu skolēnu sagatavošanu olimpiādei.