• +371 67520855
 • info@revs.lv
 • Miera iela 64, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013
 • Ziņas

  Dalība starptautiskajā ORT skolu Baltijā un NVS teritorijā robototehnikas olimpiādē 2015

  Šogad pirmo reizi mūsu skola piedalījās starptautiskajā ORT skolu Baltijā un NVS teritorijā robototehnikas olimpiādē. Olimpiāde norisinājās Moldovā, Kišiņevā.Skolu pārstāvēja 2 5.klases skolēnu komanda – Genādijs Andrejevs un Rafaels Povilaitis, viņiem palīdzēja un komandu vadīja skolotāja Kristīna Sergejeva.
  Pēc oficiālās olimpiādes atklāšanas, pirmā diena turpinājās ar katras komandas prezentāciju Pecha Kucha formātā. Prezentācijās skolēni rādīja un stāstīja par savu dzimto pilsētu, skolu, robototehnikas nodarbību pasniegšanu un gatavošanos olimpiādei.
  Mēs uzsākām sacensību ar konkursu „Kegelring” – robotam jāatrod bundžas un jāizstumj tās no ringa. Otrs konkurss bija ‘Triatlons” – trases iziešana – robotam jāiziet noteiktā trase, apejot šķēršļus (asus pagriezienus, kalniņus u.c.). Pēc tam komandas sacentās „Virves vilkšanā”- robotam savā pusē jāpārvelk pretinieka robots. Tāpat bija konkursi „Labirints” un „Robota pastaiga”, kuros dalībnieki demonstrēja savas zināšanas mehānikā un programmēšanā.Visos konkursos mūsu skolas komanda godam sevi parādīja! Esam atgriezušies mājās ar 5.vietu!
  Šī bija pirmā reize, kad piedalāmies uzreiz tik nozīmīgā pasākumā! Mums bija ko iemācīties un mēs ieguvām jaunus draugus un jaunu pieredzi!
  Skolēni atgriezās apmierināti un ar vēlmi atrisināt visus jaunos un sarežģītos uzdevumus!
  [row]
  [col size=”1/3″ ]


  [/col]
  [col size=”1/3″ ]


  [/col]
  [col size=”1/3″ ]


  [/col]
  [/row]